Reference

Moc děkuji za milá hodnocení, velmi si toho vážím.

  Marcela

  Paní Lenka Jůzová je člověk, který se již v dnešní době jen tak nevidí a z odborného hlediska snad nenajde. Můj prvotní důvod návštěvy byly bolesti hlavy, motice, nevolnost, závratě. Beznadějný stav fyzický a hlavně psychický. Po návštěvě obrat o 180 stupňů ve všem co mě trápilo a hlavně lidské a odborné uklidnění, že se jedná o problém s krční páteří. Po dalších 2 návštěvách bez problémů. Poté jsem její ordinaci navštívila ještě xkrát s různými starostmi přicházejícími v běžném životě a vždy s výsledkem prakticky okamžitým a s úlevou neskutečnou. Dokonce i mé 11 leté dceři (tenistce) po 2 týdenní prakticky nepřetrzité bolesti hlavy pomohla se dostat zpět do normálního života dítěte. Nejde jen o pojmenování problému a jeho odstranění, ale také o návod jak problémům předcházet, ať už to zlepšením pohybových stereotypů a zlozvyků, ale také o rady v oblasti cvičení a posilování problémových partií, které zvládneme doma na koberci. Je to opravdu ojedinělý odborník a hlavně fantastický člověk! Děkujeme a s vděkem zdravíme Bendovi

  Haščinovi

  Paní Lenka mi byla doporučena kamarádkou,protože jsem často trpěla bolestmi hlavy. Po 1.návštěvě jsem byla přesvědčena o tom,že pokud mi někdo pomůže,je to pravě p.Lenka. Je skutečným odborníkem ve svém oboru, ví přesně,kam sáhnout,dokáže rozpoznat příčinu problému a ten postupně odstranit. Vyšetření je sice někdy trochu bolestivé,ale výsledek stojí za to. Paní Lenka je velice ochotná, kolikrát mě vzala i nad rámec své prac.doby. Postupně k ní začala chodit celá moje rodina a každý z nich si p.Lenku nemůže vynachválit.Všem mohu jen doporučit.

  Kateřina Čadová

  Jsem velmi spokojená s prací a přístupem paní fyzioterapeutky a každá další návštěva mi přináší velkou úlevu od daného problému.

  Petra Fuchsíková

  Velice děkuji paní fyzioterapeutce, která mi hodně pomohla, jak s problémem po operaci nádorů na krční páteři, ale také dokázala vyřešit mé akutní bolesti po běhání a sportovních výkonech. Je to perfektní odborník, který pomůže nejenom fyzicky, ale také vše detailně vysvětlí a poradí. Opravdu doporučuji všemi deseti a investice věnovaná do této fyzioterapie se vám několikanásobně vrátí.

  Markéta Stochová

  Jsem aktivní hobby sportovec, který se potýkal, vzhledem k intenzitě tréninku, s bolestmi zpočátku velmi pravidelně, nyní se četnost problémů snížila, zejména díky Lence a její neskutečné erudici a zásahům v pravou chvíli a na tom správném místě na těle. V několika případech během jedné návštěvy vyřešila problém, který lékaři navrhovali řešit operativně. Dnes při každé bolístce, nespěchám k lékaři, ale nejdříve k ní. Dovede neomylně vyhodnotit, kde pomůže její zásah, coby  fyzioterapeuta, a kdy je nutno vyhledat lékaře. Pomáhá i mým nejbližším, kteří řeší následky po operativním zásahu při léčbě rakoviny. Tejpy a Lenka celé mojí rodině vyřeší prakticky každý problém, i když ten zákrok někdy zatraceně bolí.

  Gabriela H.

  Paní Lenka je vynikající odborník, skvělý diagnostik a to vše pečetí , že je úžasný člověk. Náš syn, který je po těžkém úraze mozku, je díky Lence stále ve výborné kondici. Syn se na každou rehabilitaci k Lence těší a těším se i já, jako maminka, protože Lenka umí ocenit a povzbudit i nás rodiče. Její profesionální a lidský přístup je zárukou kvalitní rehabilitace, kterou jsme pro syna hledali. Za to Lence velmi děkuji.

  Firla

  Paní Lenka Jůzová je člověk na svém místě a doporučoval bych ostatním lékařům paní Jůzovou navštívit, ať vidí zdravý přístup k pacientům. Zatím mi vždy pomohla a strávený čas s paní Jůzovou je občas bolestivý, ale vždy příjemný!

  Hana Dvořáčková

  Lenka Jůzová je profesionál s lidským srdcem, což je to nejvíc co vás v životě může potkat. Chodili jsme k ní s Šimonem oba moc rádí a výsledky byly přímo skvělé. Jednoznačně doporučuji – setkání s Lenkou je balzám pro duši i tělo!
  Hana a Šimon Dvořáčkovi

  Hana Olesz

  Paní Lenka je výborná!!! Nemůžu říct jediné špatné slovo! Chodíme k ní s chlapečkem od miminka. Nyní bude synovi 6 měsíců a na každé pondělí se vyloženě těšíme. Chlapečkovi se věnuje po celou dobu. Jde vidět, že se mu cvičení moc líbí a že se cítí v bezpečí. Paní Lenka je velice milá, příjemná osoba, a jde vidět, že je ve svém oboru opravdový odborník! Pokud má vaše dítě jakýkoliv problém, neváhejte ji kontaktovat!!!

  Č. Kubíček

  Pomohla v době kdy již nikdo nefungoval (23.12.) Hrozná představa vánoce a já ohnutý. Narovnala mě dala do pořádku. Jsem velmi spokojen.

  Helena

  Naprosto skvělá,
  manžela bolelo koleno a paní Lenka během chvilky přišla na to, že důvodem je nějaký ochablý sval a proto ho to koleno bolí. A s naším 3 měsíčním mimi nám taky poradila a to ve svém volném čase. Teď nám doufám Dr. napíše rehabilitace a budu žádat pouze ji – jen doufám, že se to podaří ? Vřele všem doporučuji – je skvělý odborník.

  Ondřej T.

  Skvělý přístup, po všech absolvovaných rehabilitacích všude možně po Ostravě mě nikdo nebyl, tak schopen pomoct a poradit, jak paní Jůzová během pár návštěv. Vřele doporučuji ostatním jsem nad míru spokojen!

  Monika V.

  Paní Lenku jsem potkala na přednášce v rané péči Tamtam, její přednáška mě velice uchvátila. V průběhu přednášky byla velice chápavá zodpovědět veškeré dotazy, ač jsme spolu již ke konci vedly dialog. Po přednášce jsme se domluvily na konzultaci v ordinaci. Ač to máme 200 km daleko, velice mi pomáhá se synem, ať už při osobních návštěvách, kde syn dělá obrovské pokroky, tak i konzultace po telefonu jsou pro paní Lenku přijatelné.
  Za mě největší odborník pro mého syna z hlediska rehabilitace.

  Jana W.

  Vždy mi pomohla. Při akutním stavu, kdy jsem psala v neděli, mě hned v pondělí vzala nad rámec po ordinačních hodinách. Jak se říká má zlaté ruce. Lékaři nic neřešili. Paní Lenka posahala, zatlačila a vrátila mi vysunuté žebro, kam patří a mě se tím ulevilo. Je vždy příjemná. Děkuji 

  Jaromír

  Na Lenku jsem narazil víceméně náhodou přes kamaráda. Nedlouho předtím, kdy jsem se chystal s oteklým kolenem (po pádu při tréninku) na ultra trail maraton. Nejenže mi koleno dala Lenka rychle do pořádku, ale během závodu jsem s kolenem nezaznamenal sebemenší problém.
  Od té doby je pro mě fyzioterapie a Lenka Jůzová klíčová záležitost při léčbě zranění nebo přípravě na závody. 
  Zatím poslední zkušenost hovoří za vše: po ultra trailovém maratonu (přes 150km) jsem měl z důvodu špatného rozcvičení po závodu necitlivou nohu. Lenka mi dala nohu do pořádku v krátké době tak, že jsem mohl během dvou měsíců absolvovat další 24 hodinový závod, aniž bych měl s klouby a svaly sebemenší problém.
  Má zkušenost s Lenkou Jůzovou je tedy vynikají: 100% přesná diagnóza (najde příčinu vždy úplně jinde, než ji hledám sám), perfektní přístup při léčbě, zájem o výsledek léčby, rada jak úrazům předejít (cvičení, protahování). Její zkušenosti a lidský přístup odpovídají mým potřebám, což je někdy v kontrastu s přístupem lékařů ….
  Děkuji, Jaromír

  Pytel Jaromír

  Paní Lenka je nejenom 100% odborník ve své práci , ale je to hlavně stále pozitivně naladěný člověk, tato kombinace je pro mne zárukou toho že můj problém bude vyřešen a já se můžu i ve svém věku , stále věnovat sportu na vrcholové úrovni a za to ji velmi děkuji

  Milena Sekaninová

  Paní Lenka je vždy velmi milá a stále usměvavá, především je však jednička ve svém oboru, skvělý diagnostik, který dokáže odhalit příčinu problému a také zájmem zda-li vám terapie pomáhá. Chodíme k ní se synem od miminka již několik let a vždy nám poradila s aktuálními problémy.
  Vřele doporučuji.
  Milena a Filip Sekaninovi

  Martina Gajovská

  Paní Lenka byla a je pro naši dcerku ta nejlepší fyzioterapeutka. Karolínka se narodila s výraznou asymetrií a hypotonií. Začali jsme cvičit již v 1 měsíci a za 2 roky nepolevující péče a odborného vedení byla dcera téměř bez potíží. I nyní nám poradí cviky, které je vhodné cvičit a v případě nutnosti dceru zatejpuje. Lenka je vždy příjemná, vstřícná, ale především odborník.Neustále hledá nové způsoby jak rehabilitaci zefektivnit a „ušít na míru“ danému pacientovi. Rovněž se neustále vzdělává a sleduje nejnovější trendy a směry ve fyzioterapii. Velmi děkuji a všem DOPORUČUJI.